Ubezpieczenie zdrowotne
  • Ubezpieczenie pozwala na uzyskanie dostępu do prywatnej opieki medycznej. Pakiety zdrowotne zapewniają dostęp do prywatnych placówek medycznych na terenie Polski. Wariant i składka określa dostęp do określonej liczny specjalistów, określonej liczby badań/świadczeń a nawet dostęp do prywatnych zabiegów czy operacji szpitalnych. Niektóre warianty zawierają również stomatologię.
  • Można zdecydować się na indywidualne ubezpieczenie zdrowotne dla siebie, rodziny, dziecka czy seniora albo wykupić ubezpieczenie grupowe dla zakładu pracy.
  • Przeprowadzę szczegółową ocenę Twoich potrzeb w zakresie ubezpieczenia, aby skoncentrować się na tym co ważne i nie generować niepotrzebnych kosztów.
  • Na wysokość składki ma wpływ przede wszystkim wariant ubezpieczenia, wiek oraz stan zdrowia.
  • Wystarczy tylko dowód osobisty.
  • Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne za sprawą stosunkowo niewielkiej miesięcznej opłaty sprawia, że możesz zrobić bezpłatne prześwietlenie RTG, badania laboratoryjne lub rezonans magnetyczny. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe oferują także prywatne pogotowie oraz domowe wizyty lekarskie.
  • Zakres ubezpieczenia zdrowotnego jest bardzo szeroki i daje możliwość dopasowania typu i zakresu świadczeń, poprzez dobór odpowiedniego wariantu polisy.
auta-oc

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne Obowiązkowe ubezpieczenie OC może również zawierać inne dobrowolne ubezpieczenia takie jak: AC, NNW, Assistance, ubezpieczenie szyb i opon. Na wysokość składki ma wpływ

zdrowie

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne Ubezpieczenie pozwala na uzyskanie dostępu do prywatnej opieki medycznej. Pakiety zdrowotne zapewniają dostęp do prywatnych placówek medycznych na terenie Polski. Wariant i składka

wakacje

Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne Ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia za granicą związane z chorobą i zdarzeniami losowymi, także podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka czy też pracy za granicą.

Call Now Button