Ubezpieczenie zdrowotne
  • Ubezpieczenie pozwala na uzyskanie dostępu do prywatnej opieki medycznej. Pakiety zdrowotne zapewniają dostęp do prywatnych placówek medycznych na terenie Polski. Wariant i składka określa dostęp do określonej liczny specjalistów, określonej liczby badań/świadczeń a nawet dostęp do prywatnych zabiegów czy operacji szpitalnych. Niektóre warianty zawierają również stomatologię.
  • Można zdecydować się na indywidualne ubezpieczenie zdrowotne dla siebie, rodziny, dziecka czy seniora albo wykupić ubezpieczenie grupowe dla zakładu pracy.
  • Przeprowadzę szczegółową ocenę Twoich potrzeb w zakresie ubezpieczenia, aby skoncentrować się na tym co ważne i nie generować niepotrzebnych kosztów.
  • Na wysokość składki ma wpływ przede wszystkim wariant ubezpieczenia, wiek oraz stan zdrowia.
  • Wystarczy tylko dowód osobisty.
  • Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne za sprawą stosunkowo niewielkiej miesięcznej opłaty sprawia, że możesz zrobić bezpłatne prześwietlenie RTG, badania laboratoryjne lub rezonans magnetyczny. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe oferują także prywatne pogotowie oraz domowe wizyty lekarskie.
  • Zakres ubezpieczenia zdrowotnego jest bardzo szeroki i daje możliwość dopasowania typu i zakresu świadczeń, poprzez dobór odpowiedniego wariantu polisy.
zdrowie

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne Ubezpieczenie pozwala na uzyskanie dostępu do prywatnej opieki medycznej. Pakiety zdrowotne zapewniają dostęp do prywatnych placówek medycznych na terenie Polski. Wariant i składka

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna Pożyczka hipoteczna nieco różni się od standardowego kredytu hipotecznego. Główną różnicą jest przede wszystkim cel przeznaczenia wsparcia finansowego. Pożyczka hipoteczna pozwala sfinansować w

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości Ubezpieczenie pozwala na ochronę mieszkania lub domu oraz wszystkich zgromadzonych przedmiotów od wszelkich zdarzeń losowych oraz kradzieży i wandalizmu. Ubezpieczeniem powinien być objęty

Call Now Button