Ubezpieczenia komunikacyjne
  • Obowiązkowe ubezpieczenie OC może również zawierać inne dobrowolne ubezpieczenia takie jak: AC, NNW, Assistance, ubezpieczenie szyb i opon.
  • Na wysokość składki ma wpływ m.in. lokalizacja, wiek właściciela, pojemność silnika, marka, wartość pojazdu, rok produkcji, okres posiadania uprawnień, ale przede wszystkim historia szkodowa w UFG.
  • W przypadku ubezpieczenia AC najistotniejszy jest zakres czyli: wariant likwidacji szkody (części oryginalne czy zamienniki), wykupienie amortyzacji części, udziały własne.
  • Z kolei w Assistance istotnymi parametrami są limity holowania oraz możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego w przypadku awarii bądź wypadku a nawet możliwość skorzystania z hotelu w podróży.
  • Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi uzyskasz dostęp do różnych ofert, różniących się zakresem ubezpieczenia i ceną. Ubezpieczenia za tę samą cenę mogą bardzo różnić się sumą ubezpieczenia, zakresem i opcjami dodatkowymi.

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna Pożyczka hipoteczna nieco różni się od standardowego kredytu hipotecznego. Główną różnicą jest przede wszystkim cel przeznaczenia wsparcia finansowego. Pożyczka hipoteczna pozwala sfinansować w

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy Potrzebujesz gotówki na remont mieszkania, wakacje a może nowy samochód? Nasi specjaliści z branży finansowej znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę spośród 30 banków

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny Decyzja o kredycie to nie wszytko. Każdy bank zachęca do skorzystania ze swojej oferty, a konsumenci często nie wiedzą, na co zwrócić uwagę,

Call Now Button